Tato nemovitost není dostupná

Prodej RD 5+1 v Albrechticích

Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích Prodej RD 5+1 v Albrechticích

Prodej zděného domu 5+1 v M.Albrechti­cích obci Piskořov v předhůří Jeseníků. Nabídka je určena náročnějším klientům kteří chtějí odpočívat v úžasném prostředí Jeseníku. Dům je vkusně rekonstruován do původního německého stylu. V domě zůstává i veškeré vybavení. V přízemí se nachází vstupní předsíň, obývací pokoj s velkým krbem, ložnice, kuchyň, koupelna s toaletou. Domácí vodárna s rozvodem vody po domě. V patře se nachází tři pokoje a komora. V domě je garáž. Užitná plocha 150 m2. Na pozemku cca 3000m² se nachází vlastní studna s dostatkem vody, zahrada s ovocnými sadem a předzahrádka. Pozemek je částečně oplocen. Dům lze využít i jako skvělou chatu na víkendové relaxace. Makléř vřele doporučuje.

Sale brick house 5 +1 in M. Albrechtice Piskořov village in the foothills of those mountains. The offer is designed for demanding clients who want to relax in a stunning environment Jesenik. The house has been tastefully restored to the original German style. The house remains and all equipment. The ground floor comprises entrance hall, living room with large fireplace, bedroom, kitchen, bathroom with toilet. Domestic water tower with water distribution around the house. Upstairs are three bedrooms and bath. The house is a garage. Usable area of 150 m2. At approximately 3000 square meters of land with a private well located with plenty of water garden with orchard and garden. Land is partially fenced. The house can also be used as a great chat on the weekend of relaxation. Broker strongly recommends.

Piskořov, Město Albrechtice (Okres Bruntál), Czech Republic
Cena
2 299 000 Kč
celková cena
ID nabídky34439
AdresaPiskořov, Město Albrechtice (Okres Bruntál)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku3 000 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter