Tato nemovitost není dostupná

Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor)

Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor) Chaloupky, okres Beroun, prodej RD 6+1 (možnost i jako nebyt. prostor)

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o třech bytových jednotkách v obci Ptákov-Chaloupky, okres Beroun. Lze využít k bydlení, nebo podnikání (např. penzion, apod…). Jedná se o bývalý hostinec. Z velkého tanečního sálu je vytvořena jedna jednotka 3+1, pak původní byt 2+1 a nahoře v podkroví je další jednotka 3+1, tato jednotka je však bohužel bez koupelny a WC, je zde však několik nevyužitých prostorů. Nedaleký Komárov (2 KM) disponuje veškerou občanskou vybaveností, nemocnice je vzdálena 5 KM v nedalekých Hořovicích. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Vytápění

ústřední topení Plynové+možnost využití krbu.
49.502242
13.881125
1. máje, Chaloupky, Czech Republic
Cena
2 990 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je uvedena vč. provize RK)
ID nabídky34417
Adresa1. máje, Chaloupky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha400 m²
Plocha pozemku1 100 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter