Tato nemovitost není dostupná

Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa

Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa Praha 7 Luxusní byt 3+kk k pronájmu v novostavbě na břehu Vltavy, balkon, terasa

Velice pěkný prostorný byt 3+kk s terasou (13,5m²) v moderním komplexu Prague Marina je volný k pronájmu od 1. srpna 2010. Byt se nachází v 4.patře novostavby s výtahem. Celková užitná plocha činí 94 m2. Luxusní, kvalitně provedená novostavba, přímo na břehu Vltavy. V objektu je kladen velký důraz na bezpečnost – ostraha, kamerový systém, přístup na čipové karty. K bytu je k dispozici garáž (+3000 Kč měsíčně, nutno pronajmout) a sklep. Byt má terasu s výhledem na řeku a balkon. Orientace SV – JZ – v létě příjemná teplota i bez klimatizace, v zimě díky kvalitní izolaci samozřejmě také. Byt je díky velkým oknům mimořádně světlý a vzdušný. K dispozici je kompletně vybavená kvalitní kuchyňská, koupelna s vanou, sprchovým koutem a technická místnost – prádelna. Využijte jedinečnou příležitost bydlet přímo u řeky! K dispozici více podobných bytů v objektu!

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro "C"
50.104066
14.449384
V přístavu, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 7.520,-
ID nabídky34409
AdresaV přístavu, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha94 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (za popl 3000 Kč/měsíčně (nutno))
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter