Tato nemovitost není dostupná

Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru.

Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru. Hezký byt na prodej v klidné lokalitě v širším centru.

Byt 2+KK po celkové rekonstrukci. Podlahy plov. bambusové, velmi hezké a hlavně přírodní. Vytápění 2× waw, kuchyňka je v chodbě s plynovým sporákem a el. troubou. Kuchyň i koupelna mají okna do světlíku, zatímco oba pokoje do ulice na jižní stranu, takže byt je velmi světlý. V ulici jsou vzrostlé stromy a lokalita je velmi klidná. Dům je také po celkové rekonstrukci, veškeré rozvody i fasády atd. V domě jsou nebytové prostory v podílovém spoluvlastnictví všech jednotek, zejména restaurace a několik dalších prostor, které je možno využít jako kanceláře. Ne všechny jsou pronajaty ale momentální příjem z restaurace a 1 kanceláře je 30000,–Kč. Mometálně se platí do fondu oprav 1740,–kč, po splacení půjček na rekontsrukci domu, bude však stačit, příjem z nebytových prostor. V okolí veškerá občanská vybavenost, sportovní areál Na Vápence a blízký park. Židovské pece poskytují i rekreační vybavenost.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.091315
14.479496
Biskupcova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
2 720 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč.provize
ID nabídky34358
AdresaBiskupcova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha44,20 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter