Tato nemovitost není dostupná

Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru

Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru Luxusní bydlení na Vinohradech - Kousek od Náměstí Míru

Velice luxusní bydlení na Vinohradech, mezonetový byt s balkonem do dvora, byt je nezařízený, schodiště do vyžšího patra je dřevěné. Ve spodním patře plně vybavená kuchyňská linka s myčkou, elektrickým sporákem a lednicí. K dispozici satelitní připojení. Na dvoře domu je možnost parkovacího místa za 2000,– Kč/měsíc. Před vstupem do bytu je třeba projít chodbičkou, která je zabezpečena bezpečnostními dveřmi. Díky své poloze je dopravní dostupnost vynikající – metro trasy A – Náměstí Míru, autobusy a tramvaje. Občanská vybavenost výborná. Byt lze pronajmout i na kratší dobu než jeden rok.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.071225
14.436405
Belgická, Praha 2, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3434
AdresaBelgická, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha104 m²
Terasane
Balkónano
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter