Tato nemovitost není dostupná

Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m², v ulici Rybná na prodej

Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej Jedinečné bydlení v centru Prahy v bytě 3+kk 76m2, v ulici Rybná na prodej

Hledáte krásné bydlení ve staré zástavbě domů s historií uprostřed Evropské metropole? Nabízíme Vám k prodeji byt (3+kk – 76m²) v historii nabitém domě. Byt se nachází ve 2. posledním patře domu bez výtahu. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou, plovoucími podlahami a kompletně rekonstruovanou koupelnou. Ostatní pokoje jsou také po kompletní rekonstrukci. K bytu náleží také malá místnost s úložným prostorem a prostorný sklep (téměř 6m²). Před bytem se nachází prostorná terasa, kterou využívá pouze tento byt. Jedinečně zajímavé propojení moderního a komfortního bydlení v téměř bájné lokalitě s mystickou atmosférou. V okolí domu je také možnost posezení ve výborných restauracích. Byt je také velice vhodný jako investice ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Vřele doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.088777
14.426181
Rybná, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
5 800 000 Kč
celková cena
ID nabídky34283
AdresaRybná, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha82 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje; na mateřské dovolené

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter