Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování

Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování Praha, nádherný částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu,Volutova ul.,neprůchozí pokoje, 2 koupelny, lodžie, parkování

Nabízíme k pronájmu velice pěkný částečně zařízený a prostorný byt k pronájmu 4+1, o rozloze 135 m2. Byt se nachází v 2.patře v domě z moderního materiálu – betonu. Dům má výtah. Byt je částečně zařízený, pouze to co je na fotkách, které jsou aktuální. K bytu náleží obrovská zasklená lodžie 15 m2. Kuchyně je vybavena lednicí, horkovydušnou a mikrovlnnou troubou. Byt má dvě koupelny. První koupelna je s rohovou vanou, bidetem a WC a pračkou, druhá koupelna má sprchový kout, bidet a WC. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. V bytě je televize UPC a satelit. K bytu patří jedno garážové stání, které je v ceně nájmu. K bytu je možné dokoupit druhé garážové stání. Okolí nabízí klid a relaxaci – parky, zeleň. V okolí výborná občanská vybavenost. Dům je 5 minut od stanice metra Hůrka. Vhodné pro rodiny s dětmi. Také pro studenty.

Telekomunikace

telefon
50.050602
14.337217
Volutová, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatkyzúčtovatelné poplatky: 7000,-Kč (odvoz odpadu, recepce, výtah, studená a teplá voda) + elektřina a plyn se přepisuje na nájemce
ID nabídky34250
AdresaVolutová, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha135 m²
Terasane
Balkónne
Lodžieano
Garážano (možnost 2 garaz stani, jedno nutno pronajmout za 2000/mes)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter