Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m², terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě

Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě Praha, nádherný byt 3+kk k pronájmu, 120 m2, terasa, 2 koupelny, více bytů k pronájmu v tomto domě

Byt k pronájmu 3+kk se nachází v půdní vestavbě nově zrekonstruovaného domu pod Vyšehradem, kousek od Vltavy a jednu stanici tramvaje od metra Palackého náměstí. Rekonstrukce je provedena ve vysokém standardu s důrazem na použitý materiál, funkčnost a nároky moderní doby v kombinaci s oživením původních prvků. K bytu patří balkon. Střecha obývacího pokoje je prosklenná posuvným atelierovým oknem 3×2m. Byt je slunný a světlý. Byt má 120 m2 a je zařízen pračkou a sušičkou, plně vybavenou kuchyní výrobce (trouba,el. varná deska, mw trouba, digestoř, lednice, myčka). 2 koupelny jsou vybaveny sanitou a bateriemi. Byt má individuální vytápění plynovým kotlem, ploché radiátory a koupelnový žebřík, krbová kamna v obývacím pokoji a v jedné z ložnic, klimatizaci, španělské obklady a dlažby v koupelně a v ostatních místnostech masivní dubové parkety. Vstupní a vnitřní dveře atypické výšky 210cm, vstupní dveře jsou bezpečnostní třída 4. K dispozici je videotelefon a elektronický systém. K bytu patří sklep v suterénu budovy. V domě je nový výtah. Poplatky za služby zahrnují úklid, spotřebu vody a el. energie spol. prostor, odvoz odpadu, provoz výtahu a zálohu na spotřebu vody v jednotce (spotřeba je měřena vodoměrem v jednotce). Byt má individuální měření spotřeby plynu a el. energie.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.066378
14.418371
Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky
ID nabídky34184
AdresaVratislavova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha119,84 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter