Tato nemovitost není dostupná

Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m², garáž

Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž Praha, moderně a atypicky řešený mezonetový byt k pronájmu, 1+kk, Prosek, 64m2, garáž

Velmi moderní mezonet k pronájmu 1+kk v novostavbě. Moderně a atypicky řešený byt i objekt s recepcí, atriem a garáží s palmami v klidném prostředí vilkové čtvrti na Praze 9 s krásným výhledem na celé město, snadná dostupnost do centra autem i hromadnou dopravou. Byt je kompletně vybaven: dvojpostel, kuchyňská linka s lednicí, myčkou,sporákem a troubou,kuchyňský stůl a židle, výsuvný bar a skříně-úložný prostor, koupelna s vanou a pračkou,satelit, TV, telefon- ISDN, plovoucí podlaha, lodžie-výhled do parku, v blízkosti je lesík. Společně s bytem je možné (není nutné) pronajmout garáž za 1000 Kč/měs. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Výborná je také dopravní dostupnost.

Občanská vybavenost

dopravní spojení autobus Nádraží Holešovice

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.119515
14.484437
Na pokraji, Praha 9 - Prosek, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500
ID nabídky34119
AdresaNa pokraji, Praha 9 - Prosek
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha64 m²
Balkónano
Garážano (za 1000 Kč/měs - možno)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter