Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice

Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice Prodej bytu v Rodinném Domě Ostrava - Radvanice

Nabízíme Vám ke koupi byt 3+1 v rodinném domě s garáží, zahradou a možností půdní vestavby v příjemné části Ostravy- Radvanic. V půdních prostorách je možná vestavba dalších místností. Dům je v dobrém stavu. Zastavěná plocha je 132 m2. Užitná plocha je 85 + 50 m2 na vestavbu.

Telekomunikace

telefon
49.817772
18.337756
Křístkova, Ostrava, Czech Republic
Cena
1 360 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. právních služeb, úschovy, provize RK
ID nabídky34034
AdresaKřístkova, Ostrava
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha85 m²
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter