Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra

Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra Praha, luxusní byt k pronájmu, 3+kk v novostavbě s recepcí a ostrahou, Praha 2 blízko centra

Krásný moderní byt 3+kk (105,6 m2) v novostavbě v centru Prahy, v ulici na Slupi. Byt je částečně zařízený, součástí je plně vybavená kuchyňská linka (sporák se sklokeramickou deskou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba a myčka). Zavedeno je internetové připojení a telefonní linka. Podlahové topení. Uzavřený areál s ostrahou a recepcí. Byt je možno pronajmout i na min. 5 měsíců. Lokalita nabízí pestrou občanskou vybavenost , spojení s historickým centrem Prahy pomocí MHD je velmi rychlé a dostatečně frekventované i v nočních hodinách (pouze 2 zastávky tramvají od Karlova náměstí). Možnost parkovaní 1 900 Kč/měs. V bytovém komplexu je mnoho zcela nových a velice příjemných bytů v různých velikostech a rozdílných cenových relacích – zeptejte se nás!

Telekomunikace

telefon
50.067061
14.421877
Na slupi, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
34 149 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 5900 vč. služeb a dph
ID nabídky33986
AdresaNa slupi, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha105,60 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter