Tato nemovitost není dostupná

Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice

Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice Velký původní statek na prodej, Praha - Západ, Hostivice

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zemědělskou usedlost ( statek ) v Hostivicích u Prahy, Praha – Západ Statek se skládá z obytné budovy se 2 bytovými jednotkami, původních stájí, seníku, špejcharu a stodoly, dvora a velké zahrady. Uvnitř komplexu se nachází krásné prostorné nádvoří. Nutná rekonstrukce všech objektů. Nemovitost se nachází v centru obce, která je vzdálená jen pár kilometrů od Prahy a nabízí veškerou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost. Celý objekt je vhodný k využití jako seniorský dům, pension či wellness centrum. Pro vice informací kontaktujte makléře.

Hostivice, Hostivice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
1 000 Kč
celková cena
Poplatkyinfo o ceně v RK
ID nabídky33968
AdresaHostivice, Hostivice (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 389 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter