Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích

Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích Nezařízený dvoupatrový řadový RD v Nebušicích

Nový, nezařízený RD ve Nebušicích, čtvrti plné zeleně. Celková plocha 150 m2, dispozičně 6+1. Z toho – 4 ložnice, jedna hala, jeden obývací pokoj, jedna kuchyně. Dále – 2 koupelny, 2 toalety, prádelna, zádveří a garáž o velikost 16 m2. Objekt není podsklepený. Podlahy jsou kryté kobercemi nebo dlažbou, kromě obývacího pokoje, kde je dřevěná podlaha. K dipozici je též zahrada s altánem. Střeženo 24-hodinovou monitorovací službou. V okolí rozlehlé zelené plochy, nedaleko je mezinárodní škola v Praze. Snadná dostupnost vozem, cesta do centra trvá zhruba 45 minut autobusem a metrem.

50.112434
14.338473
Malý dvůr, Praha 6, Czech Republic
Cena
9 800 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně právního servisu a provize RK.
ID nabídky3393
AdresaMalý dvůr, Praha 6
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (16 m2)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Antonín Doubek Lipold

E-mail: thonyk@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 222 890

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter