Tato nemovitost není dostupná

Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m² - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice

Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice Krásné nebytové prostory k pronájmu, 170m2 - prodejna, kancelář a 2 menší sklady, Holešovice

Nabízíme k pronájmu velmi pěkné prostory na Praze 7 – Holešovicích využitelné především jako prodejna. K prostoru prodejny samotné patří kancelář a dva menší slady. Celková výměra prostor je 170m² a nachází se v přízemí objektu. K dispozici je kuchyňský kout, sprchový kout a dvě privátní wc. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlahy, vytápění je plynové etážové. V prostorách je telefon a itnernet. Vchod je samostatný z ulice a na domě jsou umístěny kamery. Velmi dobrá dopravní dostupnost – přímo před objektem se nachází tramvajová zastávka, ze které je metro vzdálené pouze několik minut.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.102272
14.433650
Veletržní, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
55 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ cca 500,- elektřina a plyn
ID nabídky33904
AdresaVeletržní, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter