Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum

Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum Luxusní nebytové prostory, vhodné pro zavedení kavárny či restaurace, Avalon business centrum

Reprezentativní prostory pro obchodní využití se nacházejí v přízemí moderního obchodně kancelářského komplexu v samém centru Plzně. Výběr je velice flexibilní. Je možné pronajmout si jakoukoliv volnou plochu v jakémkoliv patře. Prostory se pohybují v rozmezí od 80 do 1200 m2 a cena pronájmu je 2500,– CZK/m2/rok. K obchodní ploše je možné pronajmout si parkovací stání v kryté podzemní garáži za 2 500,– CZK/měsíc. Měsíční poplatky za služby spojené s provozem budovy činí 62,– CZK/m2. K ploše je také připočítáván tzv. add-on factor – podíl na společných prostorách budov ve výši 9,1%. Tento areál nabízí kompletní zázemí pro Vaši společnost a příjemné prostředí pro zaměstnance i zákazníky. V Avalon Business Center se nacházejí kanceláře prestižních společností, což zajišťuje pravidelný přísun klientů. Lukrativní lokalita v centru Plzně.

49.746718
13.366778
Poděbradova, Plzeň, Czech Republic
Cena
20 835 Kč
za měsíc
Poplatkymožnost pronájmu parkovacího stání 2 500,- CZK/měsíc, měsíční poplatky činí 62,- CZK/m2
ID nabídky33890
AdresaPoděbradova, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter