Tato nemovitost není dostupná

Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m².

Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2. Praha, hezký byt k pronájmu 3+kk, Vlašská ulice, Staré Město, ideální pro spolubydlení, 55m2.

Byt 3+kk o celkové rozloze 55 m2 u Malostranského náměstí, Praha 1, Vlašská ulice. Tento byt se nachází v historickém domě ze 17. století. Byt je zařízen, včetně vestavěné kuchyňské linky (lednice, sporák, myčka) s původními prvky – památkově chráněné dřevěné stropy, klenby. Byt se nachází ve velmi žádané lokalitě v samotném centru Prahy. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost okolí (obchody, restaurace, kavárny, vinárny, divadla, atd.). Nachází se zde také velké množství historických památek – Pražský Hrad, chrám Svatého Víta či Toskánský palác. Nedaleko se nachází Petřínské sady, ideální místo pro sport či odpočinek. Ideální pro spolubydlení. Možné pronajmout i jako nezařízený.

50.087322
14.399550
Vlašská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000,- Kč poplatky
ID nabídky33876
AdresaVlašská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha55 m²
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter