Tato nemovitost není dostupná

Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti

Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti Řadový rodinný dům se zahradou v prestižní lokalitě, Průhonice, ul Na Sídlišti

Velmi zajímavá investice. Dvoupodlažní rodinný dům v klidné části Průhonic. Dům je před rekonstrukcí. V domě jsou nové rozvody a příkon elektřiny, nové topení. K domu patří předzahrádka 28m² a za domem prostorná zahrada orientována na jih. Do domu jsou vybudovány dva vstupy, dvě bytové jednotky. Dispozice se dá při rekonstrukci velmi jednoduše změnit a udělat velmi příjemné rodinné bydlení poskytující dostatek soukromí a prostoru. Doporučujeme prohlídku. Cena je k jednání.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.004718
14.555873
Na Sídlišti I, Průhonice, Czech Republic
Cena
4 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky33866
AdresaNa Sídlišti I, Průhonice
Budovacihlová
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha114 m²
Plocha pozemku672 m²
Balkónano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter