Tato nemovitost není dostupná

Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné

Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné Unikátní novostavba, luxusní vila 7+1, Praha - Východ, Šestajovice, bydlení pro náročné

Nabízíme k prodeji unikátní a architektonicky skvěle řešenou vilu v obci Šestajovice, Praha – Západ. Jedná se o stavbu z roku 2006. Celý dům je úžasně prosvětlen denním světlem díky mnoha střešním oknům a celkovým návrhem a designem stavby. V domě se nachází garáž, šatna, sklep, velká vstupní hala, obývací pokoj s klasickým plně funkčním krbem a zimní zahradou. Kuchyně plně vybavena s vestavěnými spotřebiči značky Siemens, ke kuchyni náleží komora na úschovu potravin a jídelna. V domě také příprava na saunu a relaxační část. V mezipatře se nachází velká soukromá pracovna, možno využít také jako pokoj pro hosty. V 2NP jsou ložnice, 2 koupelny, šatna, hlavní ložnice disponuje krásnou soukromou terasou s výhledem do zahrady. Vzdálenost do Prahy je asi 20 minut. V Klánovicích vlakové spojení na Masarykovo nádraží. Jedná se o bydlení v rezidenční obci s veškerou občanskou vybaveností. Pro více informací prosím kontaktujte makléře.

Vytápění

ústřední topení
50.102720
14.683031
Hálkova, Šestajovice, Czech Republic
Cena
17 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky33846
AdresaHálkova, Šestajovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha420 m²
Plocha pozemku1 077 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter