Tato nemovitost není dostupná

Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m², Praha 8 - Karlín

Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín Praha, jedinečný byt na prodej v novém rezidenčním projektu, 3+kk, 93,02 m2, Praha 8 - Karlín

Nový rezidenčí projekt v Karlíně s exkluzivním designem, který splňuje všechny požadavky na výjimečné a nadstandardní bydlení. Neobvyklé architektonické řešení bytů vytváří jedinečnou, ale přesto velmi praktickou dispozici s minimem pravých úhlů a dostatkem úložných prostor. Byty je možné zakoupit ve třech standardech. Ke každému bytu patří kromě ochozu také balkon nebo terasa pro posezení s rodinou nebo přáteli. Samozřejmostí je příprava na klimatizaci. Velkou předností projektu je panoramatické prosklení, které poskytuje nádherný výhled na celou Prahu. Před slunečními paprsky byty chrání elegantní zvlněné slunolamy, vytvářející neopakovatelný vzhled projektu. Dům poskytuje nejen komfortní bydlení, ale také naprosté bezpečí a soukromí: v přízemí je recepce s celodenním provozem napojená na videotelefony v bytech, ostraha, kamerový systém, vstup do objektu na kartu. Velmi příjemné je také originální řešení posledního podlaží – najdete zde zahradu s bazénem s celoročním provozem pouze pro rezidenty! Spojení s centrem je velmi jednoduché jak autem, tak veřejnou dopravou (stanice metra a tramvaje hned u domu). V bezprostředním okolí najdete také velký výběr sportovních aktivit: golfové hřiště, tenisové kurty, squash, bowling, fitness centrum.

50.095570
14.469773
U Sluncové, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
6 300 000 Kč
celková cena
Poplatkycena vč. realitních a právních služeb
ID nabídky33842
AdresaU Sluncové, Praha 8 - Karlín
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha93,02 m²
Balkónano
Garážano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter