Tato nemovitost není dostupná

Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera

Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera Praha, jedinečný designový RD 5+kk na prodej, Unhošť, fantastické bydlení u jezera

Dovolujeme si Vám nabídnout jedinečné bydlení v novém, funkcionalisticky laděném domě v Unhošti. Celý dům je velmi nákladně architektonicky řešen, nabízí příjemné a luxusní bydlení. V přízemí najdete velký obývací pokoj s kuchyňským koutem s vybavením v hodnotě 800.000 CZK, velkou šatnu, technickou místnost a WC, z obývacího pokoje a zahrady je krásný otevřený výhled na jezero. V patře jsou 4 ložnice. Z hlavní ložnice je vstup na privátní terasu o velikosti 19,4 m2, ložnice disponuje i vlastní velikou šatnou do které je přístup i z chodby. V domě jsou vybudovány dvě fantastické koupelny snů. K nadstandardnímu vybavení patří kamerový systém, alarm, klimatizace, podlahové topení, broušený kámen na podlahách. Obytná plocha je 164,9 m2. K dispozici je také garáž pro 2 auta. Zahrada má rozlohu 274 m2. Lokalita poskytuje klidné bydlení a těsnou blízkost jak přírody (velmi blízko jsou např. Křivoklátské lesy), tak i velkoměsta (cesta autem trvá max. 30 minut). Veškerou občanskou vybavenost najdete přímo v Unhošti.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.085201
14.132432
Terasy V, Unhošť, Czech Republic
Cena
9 290 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně právního servisu a poplatků
ID nabídky33783
AdresaTerasy V, Unhošť
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha197,60 m²
Plocha pozemku397,30 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter