Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m²) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic.

Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic. Nabízíme rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m2) ve výjimečné a klidné lokalitě Horoměřic.

Nabízíme Vám rozsáhlou rezidenční nemovitost 6+kk (455m²) na pozemku 665 m2. Celý pozemek je ohraničen plotem, který zajišťuje přiměřené soukromí. Přízemí se skládá z velmi reprezentativních prostor: dominantní obytná hala s kuchyňským koutem včetně vestavěných spotřebičů, navazující obývací pokoj, luxusní koupelna a WC a pokoj pro hosty. Francouzská okna v obývacím pokoji a hale umožňují vstup na zahradu s velkou terasu. Zastřešená terasa zajišťuje příjemné posezení u krbu s grilem. V prvním patře se nachází velká ložnice pro majitele domu a dva další pokoje. Jsou zde také dvě koupelny, šatna atd. V suterénu domu je umístěna technická místnost s plynovým kotlem, herna s barem, dva sklady, prádelna a sušárna, ve které lze vybudovat sauna. Celý dům je koncipován jako 6+kk s velkými pokoji a technickými místnostmi. K vybavení domu patří také dvojgaráž se skladem pro zahradní techniku. Nemovitost se nachází v zástavbě rodinných domků ve výjimečné a klidné oblasti Horoměřic. Podrobnější informace o nemovitosti a získáte v naší realitní kanceláři.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.129924
14.339096
Kamenická, Horoměřice, Czech Republic
Cena
16 600 000 Kč
celková cena
ID nabídky33731
AdresaKamenická, Horoměřice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha541 m²
Plocha pozemku665 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter