Tato nemovitost není dostupná

Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis.

Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis. Unikátní nízkoenergetický dům 7+1 na prodej v obci Zdiby jen 8 km od Kobylis.

Nabízíme Vám novostavbu rodinné vily z roku 2005, v obci Zdiby, jen 8 km od metra Kobylisy. Čtyřpodlažní dům má dispozici 7+1 nebo jako dvougenerační 4+1 a 3+kk, se samostatnými vstupy. Dům nabízí 350 m2 čistých podlahových ploch + 70 m2 zastřešených ploch, parkování pro dva vozy v garáži a pro tři před domem, sklady, okrasnou upravenou zahradu o velikosti 500 m2. Dům má také dvě kompletně vybavené kuchyně včetně spotřebičů. Celý dům je kvalitně zateplen s nízkými provozními náklady. Ty zajišťují solární kolektory umístěné na střeše domu se zásobníky vody (pro ohřev vody). Dům je také vytápěn pomocí zplynovacího kotle s akumulačními nádržemi s možností připojení elektro kotle, podlahové konvektory a podlahové topení. V obývacím pokoji je také krbová vložka s krbem a rozvodem do ložnic. Dům je vybaven centrálním vysavačem, přípravou pro EZS, počítačovou sítí atd. Na zahradě je zastřešené sezení s grilem a krbem. Tento dům je velice kvalitní s možností využití pro početnou rodinu. Nabízí bydlení za nízkých provozních nákladů, vřele doporučujeme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace vlastní septik

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.157495
14.408129
U Kovárny, Zdiby, Czech Republic
Cena
7 760 000 Kč
celková cena
ID nabídky33730
AdresaU Kovárny, Zdiby
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha420 m²
Plocha pozemku486 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje; na mateřské dovolené

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter