Tato nemovitost není dostupná

Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal

Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal Zemědělská usedlost v Ječovicích - část Bohdal

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v obci Ječovice, části Bohdal. Jedná se o nemovitost k rekonstrukci. Na hlavní budově byla v roce 2003 vystavěna nová tašková střecha včetně nosné konstrukce. Nyní je objekt neobydlen, k dispozici ihned, bez jakýchkoliv právních vad. Celková plocha pozemků činí 2935 m2, konkrétně 396 m2 (hlavní dům-zastavěná plocha a nádvoří), 65 m2 (kůlna-zastavěná plocha a nádvoří), 766 m2 (ostatní plocha-zahrada ve svahu za domem), 1708 m2 (zahrada). Zahrada s kůlnou stojí na pozemku, který je od hlavní budovy oddělen veřejnou komunikací – klidná, slepá silnice. Dům je postaven zejména z kamene (nosné části domu pochází z let kolem r. 1870), nepodsklepen v zadní části za stodolou je ale prostor, který byl jako sklep využíván. Hlavní dům je o dvou podlažích (3+1), na něj navazuje stodola nad kterou je další bytová jednotka (1+1). Nad touto části je nutno opravit střechu. Stavba je poměrně v dobrém stavu, ať se jedná o vlhkost, nebo statiku. Elektřina 230/400V, obecní vodovod, vlastní studna, jímka. Obec je cca. 65 km do Prahy, 29 km od Litoměřic, 23 km od Loun. Vhodné k trvalému bydlení, i jako víkendová chalupa.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
50.350565
14.046388
Ječovice, Mšené-lázně (Okres Litoměřice), Czech Republic
Cena
995 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize RK a právních služeb
ID nabídky33710
AdresaJečovice, Mšené-lázně (Okres Litoměřice)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku2 935 m²
Balkónne
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Miloslav Konečný
IT podpora

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter