Tato nemovitost není dostupná

Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m², u Staroměstského nám

Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám Krásné nebytové prostory k pronájmu, vhodné pro restauraci či kavárnu., 75m2, u Staroměstského nám

Nabízíme krásné prostory k pronájmu vhodné pro zřízení obchodu, restaurace či kavárny v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí. Jedná se o prostory s celkovou výměrou 75m², které jsou situovány v přízemí budovy Richtrův dům. Lukrativní poloha prostor přímo v centru turistického ruchu s výbornou dopravní dostupností – poblíž stanice metra A,B – Staroměstská a Můstek.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus, metro
50.086422
14.419802
Malé nám., Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
47 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3800 + dph poplatky
ID nabídky33706
AdresaMalé nám., Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha75 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter