Tato nemovitost není dostupná

Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa!

Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa! Praha 10 Úžasný prostorný byt 3+kk k pronájmu, Vršovice, park, sklep, 2 x terasa!

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný byt s několika výhodami – světlý prostor, dvě terasy s výhledem a nakonec skvělá lokalita. Byt se nachází v zrekonstruovaném domě s výtahem, na 5. patře. Ulice Černomořská se nachází kousek od parku Havlíčkovi sady, v oblíbené residenční čtvrti na hranici Vršovic a Vinohrad. Kompletní občanská vybavenost, rychlé spojení do centra a prostor pro relaxaci – park, bary a restaurace. Byt se pronajímá NEZAŘÍZENÝ. Dispozice 3+kk se dělí na obývací pokoj, ložnici, další pokoj a prostornou galerii. Jednou z největších předností tohoto bytu jsou dvě terasy ze kterých je úžasný výhled na reliéf hlavního města. Terasa v přízemí bytu je přístupná přes obývací pokoj s kuchyňským koutem a druhá terasa je přístupná přes pokoj umístěný na galerii – úžasné místo pro posezení u ranní kávy a novin. Krásný byt i lokalita – doporučuji!

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro
50.070100
14.450146
Černomořská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4.000,- (vyúčtovatelné)
ID nabídky33648
AdresaČernomořská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha102 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter