Tato nemovitost není dostupná

Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku.

Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku. Trubín, okres Beroun, prodej RD, nebyt.prostoru a pozemku.

Nabízíme k prodeji rodinný dům, nebytový prostor a pozemek v obci Trubín (2 KM Králův Dvůr, 4 KM Beroun). Dům se nachází na rovinatém pozemku, kde je krásná zahrádka, u domu je terasa a garáž. Dům má 3 pokoje, kuchyň, koupelnu. V celém domě jsou plastová okna, na podlahách je dlažba. Vytápění domu je ústřední na tuhá paliva a přímotopy. Dům má 95 m2. Dále k prodeji domu nabízíme i prodej nebytového prostoru, skládajícího se z hlavní „prodejní“ části nebo skladu, kanceláře, kuchyňky a sociálního zařízení. Nebytový prostor slouží v současné době, jako prodejna nářadí. V prodejně jsou vestavěné regály, které by bylo možné po dohodě v objektu ponechat. K prodeji rodinného domu, nebytového prostoru souvisí i prodej pozemku. Celková částka prodeje za RD, nebyt. prostor a pozemek činí 5.000.000,–Kč. Doporučujeme pro velmi příznivou cenu, pro bližší informace k prodeji kontaktujte naši realitní kancelář.

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.939903
14.006807
Trubín, Trubín (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
5 000 000 Kč
celková cena
Poplatky(+ provize RK)
ID nabídky33639
AdresaTrubín, Trubín (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku1 200 m²
Terasaano
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter