Tato nemovitost není dostupná

Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m² v centru Plzně

Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně Pronájem nově rekonstruovaných, prostorných kanceláří, 90 m2 v centru Plzně

Pronájem nově zrekonstruovaných, prostorných kanceláří o rozloze 90 m2 v samotném centru města Plzně. V okolí je tak k dispozici značně široká síť obchodů a služeb spolu s dopravním spojením. Ve slunných prostorách jsou umístěna nová plastová eurookna, podlahy jsou kryty parketami. Jedná se o dvě průchozí kanceláře, kuchyň s kuchyňskou linkou a ledničkou a koupelna s vanou a toaletou. Před vchodem do kanceláře jsou umístěna vlastní měřidla energií. Prostory jsou svým dispozičním řešením a umístěním vhodné jak ke komerčním, tak k nekomerčním účelům. Fotky jsou ilustrační, pořízené z podobného bytu v tomtéž domě.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.745453
13.377419
Bezručova, Plzeň, Czech Republic
Cena
9 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky33634
AdresaBezručova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Plocha pozemku0 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Eva Wágnerová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter