Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m², dům i byt po rekonstrukci

Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci Praha, nezařízený byt 2+kk k pronájmu, Dušní, Staré Město, 40m2, dům i byt po rekonstrukci

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu nezařízený byt 2+kk v přízemí cihlového domu (dům je po celkové rekonstrukci v roce 1999 a byt byl kompletně zrenovován letos), Byt má dva neprůchozí pokoje a kuchyňku s dvouvařičem a mikrovlkou. V koupelně je vana, toaleta je zvlášť. Podlahy jsou plovoucí, někde dlažba, topení elektrické. V bytě je také komora. Dům leží v klidné ulici a byt je orientován do dvorního traktu, kde je také vstup. V bytě je k dispozici telefon a internet (po přihlášení). Dá se používat i jako kancelář a nachází se ve velice atraktivní lokalitě – na Starém Městě, nedaleko Pařížské ulice.

50.088846
14.421603
Dušní, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000
ID nabídky33537
AdresaDušní, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha40 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter