Tato nemovitost není dostupná

Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra

Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra Praha, výborná pozice nebytového prostoru 2+1 k pronájmu, Hradčany, Milady Horákové ul., u metra

Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor 2+1 o rozloze 90 m2. Má dvě místnosti a kuchyni. Jedna místnost má vchod z ulice. Druhá místnost může sloužit jako sklad, zasedací místnost…Součástí kanceláří je oddělený záchod. Dále kuchyně. V kuchyni lednice, mikrovlnka. Jsou zde rozvody pro PC. Kabelové připojení. Telefon. Topení plynové etážové. Na podlaze koberce. Nebytový prostor se pronajímá jako nezařízený. Je zde klimatizace. Výborné umístění v lokalitě Hradčany. Hned u stanice metra Hradčanská. Blízko je Vítězné náměstí. Nedaleko Letenské a Chotkovy sady. Doporučujeme!

Telekomunikace

telefon
50.097518
14.406943
Milady Horákové, Praha 6 - Hradčany, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 3000 (cca) - energie - na najemce
ID nabídky33527
AdresaMilady Horákové, Praha 6 - Hradčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter