Tato nemovitost již byla pronajata

Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén

Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén Běleč, rodinný dům 6+1+3 koupelny/bazén

Nabízíme k pronájmu velmi kvalitní bydlení v obci Běleč u Litně, okres Beroun. Na okraji obce se nalézá známé golfové hřiště „Golf Karlštejn“. Jedná se pronájem tří podlažního rodinného domu, který má 6 pokojů, plně vybavenou kuchyň, 3 koupelny, 2 toalety, z toho jsou dva pokoje určeny pro hosty a jeden hospodyni (au-pair), takže oba mají samostatný vchod. V hlavní části je velký obývací pokoj s jídelním stolem, kuchyňským koutem a krbem. Samozřejmě také menší koupelna, spíž, technická místnost a napravo od hlavního vchodu pokoj pro hospodyni s vlastní koupelnou a vstupem. V podkroví 3 ložnice a velké koupelna plus toaleta zvlášť s umyvadlem pro děti. V přízemí, které je (díky svažitému pozemku) z jedné strany již pod úrovní terénu, jsou dva pokoje pro hosty a koupelna také s vlastním vchodem před který se dá zajet i autem. Také je zde sklep a další technické zázemí. Podlahy jsou dřevěné v celém domě, koberce pouze v horním patře (v ložnicích). Okna jsou dřevěná, mají venkovní rolety, které jsou elektricky ovládané a jsou bezpečnostní. Dále je zde centrální vysavač a zabezpečovací zařízení. Dům je vytápěn elektrickým topením s akumulační nádobou. Z domu a prostorné terasy, která je před domem, je krásný výhled na obec a okolí. Výhled je západním směrem, takže západy slunce jsou opravdu krásné. U domu je velká zahrada na níž se nachází bazén s filtrováním. Odtok odpadní vody je do jímky v dolní části pozemku, takže vyvážení je snadné a případný zápach je dostatečně daleko od domu. Zahrada je automaticky zavlažována automatickým systémem, který využívá zejména dešťovou vodu. Kolaudace domu proběhla v červenci roku 2005. Dům se nachází v krásném, klidném prostředí, pro bližší informace neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář.

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.915143
14.179729
Potoční, Liteň, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky(+ poplatky)
ID nabídky33375
AdresaPotoční, Liteň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku3 647 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter