Tato nemovitost není dostupná

Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům)

Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům) Velké Přílepy, Praha-západ, prodej RD 7+2/zahrada, 2-garáž (dům vhodný i ke komerčním účelům)

Naše společnost Vám nabízí ke koupi RD 7+2 ve Velkých Přílepech, ve staré zástavbě. Dům je vhodný, jako dvougenerační bydlení i k podnikání. V přízemí domu (110 m2) se nachází byt 2+1, hala, příslušenství, technická místnost, sklep, místnost s WC a sprchou (připravené zázemí pro vybudování celoročního bazénu). Popis: zádveří, vstupní hala – schodiště do 1.patra, dále je zde hala pro druhý byt, je zde i samostatný vchod do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny (vana, sprcha, bidet, 2× umyvadlo) a WC. Ve 2. patře domu (115 m2) se nachází byt 5+1, hala, příslušenství, terasa 25 m2. Popis: ze vstupní haly samostatné vstupy do 3 pokojů (obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice-má vlastní sprchu), koupelny (vana, bidet, 2× umyvadlo), WC a kuchyně, z kuchyně je přístup do obývacího pokoje, jídelny, pracovny a terasy s výhledem na zahradu. V zadní části domu je vstup na dlážděné nádvoří (25 m2), dvojgaráž a zahradu (382 m2). Pod terasou je prostor připravený na vybudování bazénu. V současné době se využívá k posezení. Dvojgaráž je nyní uzpůsobena jako obchod. Vlastní studna i městský vodovod, ústřední topení plynové, veřejná kanalizace, el. 230, 380 W. Rodinný dům by bylo vhodné využít i ke komerčním účelům (podnikání např. v oblasti restaurační, obchodní činnost, výtvarný ateliér, fitness centrum, masáže, ordinace lékařů, apod..). V obci je výborná občanská vybavenost, např.: škola, školka, knihovna, doktor, zubař, bowling, několik obchodů a restaurace. Dopravni dostupnost: PID č. 116, 350 – 20 min. na metro A – Dejvická, autem 15 km na letiště Praha (dům je postavený mimo letecký koridor, v klidné části obce).

Občanská vybavenost

dopravní spojení PID, silnice

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.162852
14.307245
Májová, Velké Přílepy, Czech Republic
Cena
5 600 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je včetně provize pro RK, cena je k jednání)
ID nabídky33156
AdresaMájová, Velké Přílepy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha225 m²
Plocha pozemku594 m²
Terasaano
Balkónano
Lodžiene
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter