Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m²

Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2 Praha, nezařízený byt v centru k pronájmu, ul. U staré školy, Staré Město, balkon, 110m2

Velmi hezký, stylový, nezařízený byt k pronájmu se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem, na adrese Praha 1, Staré Město; ul. U staré školy. V bytě jsou celkem tři neprůchozí místnosti + zařízená kuchyně (lednice, mraznička, plynový sporák, myčka nádobí). Celkem dvě koupelny, v jedné je vana, ve druhé sprchový kout. Výměra bytu je 110m², k dispozici je dále balkon (2m²) a komora (2m²). Na podlahách jsou parkety a dlažba; topení plynové – etážové. Lokalita Staré Město je nejoblíbenější částí Prahy, budova je situována v historické oblasti plné památek a skvělé atmosféry. Dopravní spojení do ostatních částí Prahy je velmi dobré, linky tramvaje (také noční) a metra jsou v docházkové vzdálenosti.

Telekomunikace

telefon lez přihlásit
50.090461
14.421283
U staré školy, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
28 750 Kč
za měsíc
Poplatky+ 800 osoba služby + energie
ID nabídky33146
AdresaU staré školy, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro4. patro
Užitná plocha110 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter