Tato nemovitost není dostupná

Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita!

Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita! Praha východ Nádherný moderní loft 2+kk v residenci, Škvorec, zařízený, klidná lokalita!

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný moderní loftový byt 2+kk k pronájmu. Byt se nalézá v novém obytném komplexu s historickou duší U Zámeckého rybníka v obci Škvorec, Praha Východ. Bytovýu projekt vznikl rekonstrukcí starého pivovaru a výstavbou nových budov okolo. Pevné sepjetí s přírodou. Obec se nalézá 3 km od Úval, odkud je časté spojení vlaky linky S na Masarykovo nádraží. Spojení autem do Prahy po českobrodské silnici. Loft je na prvním a druhém patře budovy. Plocha je 50 m2. Horní patro slouží jako ložnice, dolní jako obytný prostor s kuchyní. Prostor je velice útulný a hřejivý díky dřevu jako hlavního materiálu. Kuchyň vybavena dle moderních měřítek. Koupelna s vanou. V ceně bytu je internet (8 MB/s) a je též možnost telefonu. Využijte možnost bydlení v klidné lokalitě v blízkosti přírody. Občanská vybavenost v okolí.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, vlak S na Masarykovo nadrazi

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.045193
14.734049
Tyršova, Škvorec, Czech Republic
Cena
12 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2.500,- poplatky
ID nabídky32895
AdresaTyršova, Škvorec
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter