Tato nemovitost není dostupná

Pronájem bytu v Ostravě Mar. Horách

Pronájem bytu v Ostravě Mar. Horách Pronájem bytu v Ostravě Mar. Horách Pronájem bytu v Ostravě Mar. Horách Pronájem bytu v Ostravě Mar. Horách Pronájem bytu v Ostravě Mar. Horách

Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+1 v Ostravě Mar. Horách na ul Raisova s velkou koupelnou a rohovou vanou.. Cena čistého nájmu činí 6000.-/měs. K ceně nájmu je třeba připočítat cca 150.-kč za osobu jako zálohy na vodu a poplatky za el. a plyn. Výše těchto záloh je na vážení nového nájemníka.Byt se nachází v 1 patře v domě po celkové revitalizaci – zateplení, plastová okna – Ihned k nastěhování. MOŽNOST TRVALÉHO POBYTU Vratná kauce 12000.- Kč, Provize Realitní kanceláře 1 x nájem. // We offer for rent apartment 1+1 in Ostrava Mar. Rais ul mountains to a large bathroom and corner bath .. Price net lease is 6000.-/měs. The price of the lease must be added about the 150th-CZK per person as a deposit for water and electric charges. and gas. The amount of these advances is to consider a new tenant. The apartment is located in a floor in the house after the revitalization – insulation, plastic windows – Ready to move. OPTION residence Refundable deposit 12000th – CZK Commissions Real estate agencies 1 x rent.

Telekomunikace

telefon
49.830911
18.257235
Raisova, Ostrava, Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
PoplatkyCena bez služeb
ID nabídky32846
AdresaRaisova, Ostrava
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter