Tato nemovitost není dostupná

Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň

Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň Světlé a prostorné byty 3+kk a 2+kk v novostavbě s terasou a garáží - projekt Zahrada Sylván, Plzeň

Výstavba projektu Zahrada Sylván je rozdělena do čtyř etap. Svým charakterem je projekt navržen jako městská vilová čtvrť vytvářená nízkopodlažními domy s typově pestrou nabídkou bydlení sjednoceného společnými architektonickými prvky jednotlivých objektů. První a druhou etapu tvoří již dokončené dvojice viladomů nacházející se na konci Znojemské ulice a při křižovatce ulic Valtická a Šatovská. Třetí etapa projektu je dokončená a kompletně prodaná.

Poslední, čtvrtá etapa, která je situována při ul. Znojemské, byla zahájena na podzim r. 2007. V základu se jedná o 6 samostatných pětipodlažních viladomů krychlového tvaru s plochými střechami. Přízemí všech domů je rozděleno na část bytovou (jedna bytová jednotka) s před záhradkou, která vytváří soukromou zónu bydlení a část nebytovou (samostatné garáže, sklepy a technické a provozní zázemí domu). Ostatní plocha okolí domu je oplocena a tvoří prostor sdílený obyvateli zbývajících bytů. Jižní svah Sylvánského vrchu na severozápadním okraji Plzně (směrem na Karlovy Vary), kde se projekt nachází, patří k velmi klidnému území západočeské metropole. Lokalita sousedící s lesem nabízí především množství příležitostí pro aktivní odpočinek, ať už jde o delší procházky, nebo projížďky na kole, protože je svou polohou ideální startovací plochou k výletům do okolí. Trávit volný čas na Sylvánu je ovšem jednoduché i proto, že je to odtud velmi blízko k Lochotínskému parku s amfiteátrem. Snadno dosažitelná je i zoologická a botanická zahrada. To vše vytváří ideální rámec bydliště pro rodiny s malými dětmi, které přivítají i přítomnost zázemí zavedeného sídliště Vinice, v němž najdou mateřskou a základní školu, poštu, sportovní areál a množství dalších obchodů a služeb.

Home Sweet Home doporučuje tento luxusní projekt. Garáž je v ceně bytu. Pro více informací volejte 775 577 877. Cena se liší u jednotlivých umístění bytů stejného typu.

Telekomunikace

telefon
49.760898
13.348706
Znojemská, Plzeň, Czech Republic
Cena
1 000 Kč
celková cena
ID nabídky32772
AdresaZnojemská, Plzeň
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha104,58 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (je v ceně projektu)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter