Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m², terasa, 2xkoupelna,parkování.

Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování. Praha, krásný nezařízený mezonetový byt 3+kk k pronájmu, ulice Krásova, Žižkov, 87m2, terasa, 2xkoupelna,parkování.

Nabízíme k pronájmu krásný mezonetový nezařízený byt 3+kk o výměře 87 m2 ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem na Žižkově. K bytu náleží 10m² velká terasa a stejně tak velký sklep, který se však nachází v Husinecké ulici. Je zde také možnost parkování po 18 hodině zdarma. Dvě koupelny, s vanou i sprchovým koutem a samostatné WC. Ústřední topení. Na podlaze dlažba. K dispozici telefon. Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za poplatek. Žižkov je velmi oblíbená lokalita především pro spoustu restaurací, kaváren a klubů a bezprostřední sousedství centra města (na Václavské náměstí se dostanete během 5 minut tramvají nebo 10 minut chůzí).

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.085329
14.446641
Krásova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
15 999 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000 popl.+el.+plyn
ID nabídky32740
AdresaKrásova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha87 m²
Terasaano (10 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter