Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce

Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce Praha, luxusní, zařízený byt k pronájmu, ul. Na Slupi, 3+kk, terasa, zahrada, ostraha, recepce

Krásný moderní byt k pronájmu 3+kk (69,8m²) s terasou a zahradou (112,5m²) v novostavbě v centru Prahy, v ulici na Slupi je plnězařízený, součástí je plně vybavená kuchyňská linka (sporák se sklokeramickou deskou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba a myčka). K dispozici jsou dvě koupelny a toaleta zvlášť. Zavedeno je internetové připojení a telefonní linka. Podlahové topení. K bytu náleží nádherná a prostorná zahrada, terasa. Celkem dvě oddělené ložnice jsou oddělené – neprůchozí. Rezidence Albertov je uzavřený areál s ostrahou a recepcí poblíž Vyšehradu, spojení z této lokality je velmi rychlé a dostatečně frekventované. Byt je možno pronajmout i na min. 5 měsíců. Lokalita nabízí pestrou občanskou vybavenost. Možnost parkovaní 1 900 Kč/měs. V bytovém komplexu je mnoho zcela nových a velice příjemných bytů v různých velikostech a rozdílných cenových relacích – zeptejte se nás!

Telekomunikace

telefon
50.067061
14.421877
Na slupi, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
25 520 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5900 Kč
ID nabídky32711
AdresaNa slupi, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha182,30 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter