Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích

Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích Kancelářské prostory v objektu Benediktinského opatství Panny Marie a sv. Jeronýma v Emauzích

Nabízíme k pronájmu 152m² kanceláří v druhém podlaží v atraktivním prostředí areálu Emauzského kláštera na Praze 2 – Novém Městě. Celkem se jedná o 4 místnosti. Jsou zde tři samostatné kanceláře a přijímací hala (26,5m², 24,5 m2, 78,5 m2, 23,2 m2). Na podlahách je plovoucí podlaha, okna do zahrady na západ, vlastní soc. zařízení, možnost nájmu parkovacího místa. V budově je možnost stravování. V případě zájmu o celé patro je možné udělat stavební úpravy – uzavření haly a vytvoření tak další kanceláře. Opatství se nachází v krásné a dobře dostupné lokalitě, nedaleko stanice metra Palackého náměstí.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro
50.072665
14.418107
Vyšehradská, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
36 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + energie
ID nabídky32648
AdresaVyšehradská, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha152 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter