Tato nemovitost není dostupná

Ubytování pro studenty v Ostravě

Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě Ubytování pro studenty v Ostravě

Nabízíme pronájmy pokojů vhodné pro studenty. Pokoje se nachází v bytě: byt 3+1 ve Slezské Ostravě, ulice Bohumínská – 3 patro, V bytě jsou zařízené pokoje + inter., vybavené kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnka), WC ( ve 4+1 WC 2×) a koupelna.MHD do 2 mim k zast.,z Bohu­mínské ,Varenské a Hornopolní do centra i pěšky. Cena za lůžko je 2500Kč včetně služeb, vratná kauce 1 měsíční nájem a 1 nájem jako provize RK.

49.840113
18.272230
Hornopolní, Ostrava, Czech Republic
Cena
2 500 Kč
za měsíc
ID nabídky32618
AdresaHornopolní, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha50 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jarmila Kosturová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter