Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky,

Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky, Praha, nádherný byt k pronájmu v novostavbě, 2+ kk, zařízený, Jeremiášova ul., recepce, terasa, Stodůlky,

Nádherný byt v novostavbě k pronájmu, ul 2+kk s recepcí a balkonem 9m², Praha 5 – Stodůlky – ulice Jeremiášova. V blízkosti Centrálního parku a výborná dopravní dostupnost. Byt je zařízený, jsou zde také zcela nové postele a vestavěné skříně (nesouhlasí s fotem). V kuchyni je lednice, mikrovlnná trouba, indukční sporák a elektrická trouba. v koupelně je sprchový kout a WC.Kromě luxusního bydlení vám nabízí i širokou nabídku služeb jako například hypermarket, mateřskou školku, restauraci, lékárnu, tabák a další služby pro vaše příjemné bydlení. Byt je snadno a rychle dostupný metrem cca 5 min od bytu stanice Lužiny. Autem se do centra dostanete za 15 minut. K bytu náleží garážové stání. V celém bytě jsou vkusné dřevěné podlahy.

Telekomunikace

telefon
50.040469
14.327913
Jeremiášova, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000 Kč
ID nabídky32600
AdresaJeremiášova, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha61 m²
Balkónano
Garážano (parkovací karta, 1 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter