Tato nemovitost není dostupná

Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m²

Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2 Praha, klidný, nezařízený byt k pronájmu, ul. Dolnokrčská, garáž, i ke spolubydlení, Krč, 3+kk, 88m2

Velmi pěkný, nezařízený byt k pronájmu se nachází v prvním patře dvoupodlažní budovy, v klidné ulici Dolnokrčská – Praha 4, Krč. Byt není zařízen nábytkem, kuchyňská linka je vybavena – lednice, mraznička, dvouplotnový sporák. Dvě ložnice jsou neprůchozí, byt je vhodný také ke spolubydlení. V koupelně je rohová vana, sprchový kout – toaleta zvlášť. Společně s bytem je nutné pronajmout také garáž pro jedno auto za 1500 Kč/měs. V okolí domu je spousta zeleně, jde o velmi pěknou a tichou lokalitu. Zastávka autobusu je cca 3 minuty od domu, stanice metra Kačerov je pak dalších 5 minut.

Telekomunikace

telefon
50.036092
14.442475
Dolnokrčská, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
15 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1 500 za garáž (nutno) + poplatky 2 - 3 tis - zálohově
ID nabídky32527
AdresaDolnokrčská, Praha 4 - Krč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha88 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (nutno pronajmout za 1500 Kč/měs)
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter