Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník

Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník Praha, pěkný byt k pronájmu, ul. Údolní, 4+1, balkon, lodžie, zahrada, i pro spolubydlící, Braník

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt 4+1 o 100 m2, v klidné lokalitě Prahy 4, Braník. Byt se nachází v 1. patře, k dispozici je balkon, lodžie, zahrada 970 m2, po dohodě také úložný prostor a garáž. Kuchyňská linka je vybavená lednicí, mrazničkou, sporák, myčka. Telefon, pevné připojení k internetu a kabelové UPC připojení možné. Vhodné pro spolubydlící! Klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra.

Telekomunikace

telefon
50.025551
14.421811
Údolní, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 záloha na poplatky
ID nabídky32511
AdresaÚdolní, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Balkónano
Lodžieano
Garážano (po dohodě možná)
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter