Tato nemovitost není dostupná

Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl

Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl Rekonstruovaný byt 2+kk s terasou v Praze 5 - Anděl

Jedinečná nabídka. Nabízíme Vám velmi slunný byt 2+kk jen pár minut chůze od centra Anděl. Celý byt byl v nedávné době rekonstruovaný spolu se všemi společnými prostory a byl zde vybudován také nový výtah. Byt má rozlohu 44,61m², patří k němu i slunná terasa o rozloze 8,35m², která je orientovaná do vnitrobloku a díky umístění bytu v 7. patře je z ní krásný výhled. Dále také náleží k tomuto bytu prostorný sklep. V celém bytě jsou umístěny kvalitní plovoucí podlahy. Po dohodě s klientem budou v koupelně a WC dodělány obklady, dlažby a jiné vybavení. Taktéž kuchyňská linka není v ceně nemovitosti, lze jí však dokončit spolu s ostatním. Díky umístění bytu je centrum dostupné do 5 minut.

Vytápění

ústřední topení
Smíchov, Praha 5 - Smíchov (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
4 290 000 Kč
celková cena
ID nabídky32335
AdresaSmíchov, Praha 5 - Smíchov (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Užitná plocha12,35 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter