Tato nemovitost již byla pronajata

Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady

Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady Praha 2 Prostorný světlý byt 3+1 k pronájmu, balkonek, park Riegrovy sady, Vinohrady

Překrásný prostorný byt o dispozicích 3+1 k pronájmu. Byt se nalézá v domě s výtahem v blízkosti parku Riegrovy sady, v ulici Na Švihance. Vyhledávaná lokalita, která je velice klidná a zároveň nedaleko centra města a jeho výhod. Z bytu máte výhled přímo do zeleně Riegrových sadů, oblíbeného, rozlehlého parku pro aktivní relaxaci i odpočinek. Sama ulice Na Švihance vznikla již v roce 1908 a naleznete zde mnoho nádherně zdobených, pozdně secesních domů. Dům, v kterém se byt nachází, je jeden z nejcennějších s mnoha ozdobami na fasádě. Samotný byt je ve čtvrtém patře, má balkonek orientovaný do zeleně a plochu 101 m2. Vstupní hala, 3 neprůchozí pokoje, kuchyň. Byt se pronajímá nezařízený. Kuchyň je vybavena lednicí, varnou deskou, troubou, myčkou a mikrovlnkou. Dále po dohodě k dispozici telefonní linka a kabelové připojení. Parkety a dlažba na podlahách. Stojí za prohlídku!

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro "A"

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.080488
14.444554
Na Švihance, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
20 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4.500,- CZK /4 osoby
ID nabídky32235
AdresaNa Švihance, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha100 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter