Tato nemovitost není dostupná

Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině

Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině Prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině

Nabízíme Vám prodej pěkného bytu 3+1 v Ostravě-Dubině. Byt se nachází v panelovém domě ve třetím patře s výtahem. Plocha bytu je 75 m2. K bytu náleží balkon. Na chodbě wc,koupelně a kuchyni je dlažba, zbytek bytu jsou plovoucí podlahy. Dětský pokoj má strukturovanou omítku, jinak malby v dekoru jsou omyvatelné, ale jen ty s dekorem.Stropy bílé, plastová okna, 2 původní vestavěné skříně. Byt je čistý a udržovaný. Výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost.

We offer a nice sale apartment 3 +1 in the Ostrava-Dubina. The apartment is located in a panel house on the third floor. Area is 75 m2. The apartment has a balcony. Toilet in the hallway, bathroom and kitchen tiles, the rest of the apartment are laminate floors. Children's room has a structured plastering, painting or decorating in the wash, but only those with dekorem.Stropy white plastic windows, 2 original built-in wardrobes. The apartment is clean and maintained. Excellent transport links and amenities.

49.777586
18.260705
Jana Maluchy, Ostrava, Czech Republic
Cena
780 000 Kč
celková cena
ID nabídky32103
AdresaJana Maluchy, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro3. patro
Užitná plocha75 m²
Balkónano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter