Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru

Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru Prodej bytu 4+1 v Ostravě centru

Nabízíme Vám k prodeji dr. byt 4+1 s lodžií v Ostravě na ul. Mánesova o celkové ploše 88m², s možností okamžitého převodu do os.vlastnictví. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí je po částečné rekonstrukci nová koupelna, wc, zánovní kuchyně, elektroinstalace, rohová vana a WC samostatně, položena plov. podlaha a dlažba. Dům má plast. okna, fasádu. Byt je volný ihned. Makléř doporučuje výhodná cena. Výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost.

We offer for sale dr. 4 +1 apartment with balcony in Ostrava ul Mánesova a total area of 88 square meters, with the possibility of immediate transfer to os.vlastnictví. The apartment is located on the mezzanine floor is a partial reconstruction of a new bathroom, toilet, newish kitchen, electrical installation, corner bath and separate toilet, put to float. and floor tiles. The house has plastic. windows, facades. The apartment is available immediately. The broker recommends low price. Excellent transport links and amenities.

49.847787
18.275498
Mánesova, Ostrava, Czech Republic
Cena
1 999 000 Kč
celková cena
ID nabídky32032
AdresaMánesova, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro1. patro
Počet pater7
Užitná plocha88 m²
Lodžieano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter