Tato nemovitost není dostupná

Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m², vhodný pro spolubydlení

Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení Praha, prostorný, nezařízený byt k pronájmu, Dykova, Vinohrady, 124m2, vhodný pro spolubydlení

Nabízíme Vám velice prostorný (124m²) a nezařízený byt k pronájmu, který leží ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. Byt má čtyři neprůchozí pokoje – je vhodný pro spolubydlení. V kuchyni najdeme linku s plynovým sporákem. K bytu náleží také malý balkon. Koupelna má vanu, toaleta je zvlášť. Topení je ústřední. Dům se nachází v jedné z nejlepších čtvrtí – na Vinohradech. Kromě výborné dopravní dostupnosti do všech koutů metropole je zde také spousta možností jak trávit volný čas – okolo parky, restaurace, obchody, divadla i kluby. Bydlení na jedné z nejlepších pražských adres za výhodnou cenu!

50.074685
14.452252
Dykova, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
19 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 500 / os. + el. + plyn
ID nabídky31978
AdresaDykova, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha124 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter