Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí

Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí Praha, pěkný a slunný byt 3+1 k pronájmu, Na křivině ul., balkon, parkování, klidné prostředí

Nabízíme k pronájmu pěkný a slunný byt 3+1 o velikosti 60 m2. Byt se nachází v 1.patře panelového domu, je po částečné rekonstrukci. Je kompletně zařízen. Kuchyňská linka má spotřebiče – lednice, sporák, mikrovlnka. V koupelně je vana. WC samostatně oddělené. Na podlahách parkety, linoleum, PVC. Velmi žádaná lokalita. V blízkosti můžete navštěvovat nákupní centrum Arkády Pankrác. Výborná dopravní dostupnost. Metro C (Budějovická, Pankrác). V přímé blízkosti škola, školka, zdravotnické zařízení. Sportovní vyžití v areálu Brumlovka. Možnost parkování před domem.

50.051389
14.448190
Na křivině, Praha 4 - Michle, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 4000
ID nabídky31962
AdresaNa křivině, Praha 4 - Michle
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha60 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter