Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid

Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid Nabízíme k prodeji většinový podíl (zhruba 3/4) úchvatné vile, Praha 6 Suchdol, krásný výhled a klid

Hledáte klidné a tiché bydlení uprostřed přírody ale zároveň na dosah kulturní metropole? Nabízíme Vám většinový podíl (zhruba 3/4) vily (přízemí, první patro a sklep) o rozloze 300m² a dvěma balkony (vše dle smlouvy o užívání) v úchvatné světlé vile ve stylu klasické moderny postaven nad ohybem řeky Vltavy v Pražské čtvrti Suchdol v ulici Na Rybářce. Dům byl postaven jako prostorná venkovská vila s bytem pro služebnictvo. Dům je částečně zrekonstruován (nové topení, ohřev vody, elektroinstalace, odpad, kuchyně, dvě koupelny, nové dveře, rekonstruován celý sklep atd.). Dům stojí na konci slepé cesty, a nabízí tak nerušené bydlení pro ty, kteří kladou důraz na klid a soukromí. U hranice pozemku začíná chráněné území, les, louky a zahrádky což spolu se vzrostlými stromy v těsné blízkosti domu navozuje pocit přírodního bydlení. V domě najdete několik balkonů, balkonků a francouzských oken, vytvářejících tak světelnost, vzdušnost a plynulé propojení vnitřku s okolní přírodou. Většina balkonů je umístěna jihovýchodně, a umožňují tak krásné výhledy směrem k údolí řeky Vltavy. V blízkosti najdete obchody, poštu, zastávku MHD a také mezinárodní školku. Sklep má několik suterénních oken, a tedy je využitelný třeba k vybudování další bytové jednotky, místnosti s dílnou, posilovny atd. V domě jsou původní i nové parkety a krásná dřevěná renovovaná okna. Atmosféru obytné části dotváří mramorový krb. K bytu je možnost přikoupení 50% pozemku za 1.000.000,–. Pro více informací volejte makléře Lenku Bartáškovou.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Autobus 147 na metro A - Dejvická, vlak 10 min.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.135298
14.386363
Na Rybářce, Praha 6 - Suchdol, Czech Republic
Cena
11 900 000 Kč
celková cena
ID nabídky31896
AdresaNa Rybářce, Praha 6 - Suchdol
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha282 m²
Plocha pozemku572 m²
Terasaano
Balkónano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter