Tato nemovitost není dostupná

Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích

Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích Krásný a klidný rodinný dům v Bravanticích

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dom 2+1 s verandou v obci Bravantice, okres Nový Jičín. Dům je částečně podsklepený, je tu možnost půdní vestavby. V domě jsou nová plastová okna, nový bojler na 200 litrů, plyn na pozemku, septik s traťovodem. Je zde uděláno venkovní posezení, nadzemní bazen, zahradní houpačka, digitální TV, internet, přípojka na TF. Dům je vytápěn ústředním topením. Parkování je umožněno na dvoře. Dobrá dostupnost do Ostravy.

We offer for sale 2 +1 Family Home with a porch in the village Bravantice, District of. The house has a partial basement, there is the possibility Attic. The house has new windows, new boiler to 200 liters of gas, land, septic tank. There is outdoor seating is done, aboveground pool, garden swing, digital TV, internet, connection to the TF. The house is heated by central heating. Parking is allowed in the yard. Good access to Ostrava.

Bravantice, Bravantice (Okres Nový Jičín), Czech Republic
Cena
1 399 000 Kč
celková cena
PoplatkyPři rychlém jednání možná sleva
ID nabídky31891
AdresaBravantice, Bravantice (Okres Nový Jičín)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha171 m²
Plocha pozemku863 m²
Terasaano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter